O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmujemy się serwisem sprzętu komputerowego, odzyskiwaniem danych, doradztwem, sprzedażą. W odróżnieniu od innych sklepów, marketów nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci, dodatkowo wspierani przez specjalistów z portalu Bezpieka.org.

Tylko u nas możesz liczyć że dowiesz się wszystkiego od zakupionym sprzęcie a wszystko co zostanie ci zaoferowane jest najwyższej jakości. Nie oferujemy pseudo „markowych” produktów które zawiodą cię i narażą na dodatkowe koszty.

Pamiętaj że:

Nie ma rzeczy na świecie, której nie można trochę gorzej wykonać i trochę taniej sprzedać, a ludzie którzy patrzą tylko na cenę zawsze będą ofiarami takich poczynań. Niemądrze jest zapłacić za dużo, ale jeszcze gorzej jest, gdy zapłaci się za mało. Jeżeli zapłaci się za dużo można stracić trochę pieniędzy i to wszystko. Jednakże jeżeli zapłaci się za mało, wtedy czasem można stracić wszystko, ponieważ zakupiony przedmiot może nie wypełnić przeznaczonych mu funkcji. Reguła gospodarki nie dopuszcza, żeby za małą cenę otrzymać dużą wartość. Wybierając najtańszą ofertę trzeba uwzględnić koszty ryzyka. Gdy się to zrobi, wtedy nie ma się już tyle pieniędzy aby kupić coś lepszego.

John Ruskin (1819-1900)

Dlaczego my?

Nie jesteśmy byle jakim serwisem który za wszelką cenę przekonuje klienta że robi wszystko szybko, dobrze, tanio i na miejscu. Aby dobrze naprawić laptopa nie wystarczy śrubokręt i studia informatyczne. Dziś trzeba połączyć wiedzę z kilku dziedzin takich jak informatyka, elektronika, mechaniki razem z latami doświadczenia… co nie jest zadaniem dla jednego człowieka.

Aktualnie posiadamy łącznie ponad 50 lat doświadczenia w dziedzinie informatyki, współpracujemy z autoryzowanymi serwisami, którym zlecamy  naprawy, jakie może dokonać tylko i wyłączenie serwis producenta.

Specjalizujemy się w naprawach notebooków firm: Lenovo, Samsung, HP, Dell, Sony. Do sprzętów tych firm oferujemy 99% oryginalnych części w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeszcze raz, dlaczego my ?

50 lat doświadczenia (pracownicy)
profesjonalny sprzęt
wsparcie dwóch największych serwisów na Śląsku
pewni dostawy sprzętu w tym dwa autoryzowane seriwsy (nie dostępnę dla innych serwisów)
cyfrowe rejestrowanie sprzętu klientów oraz oznaczanie wszystkich jego elementów
rejestracja naprawy (zdjęcia)
UCZCIWOŚĆ!
legalna firma działająca od 2012 roku z własną siedzibą i stałym numerem telefonu
własne miejsce parkingowe, co znacznie ułatwia dostarczenie sprzętu
dokładne raporty naprawy
wystawiamy faktury VAT